Ankara Evden Eve Nakliyat
Yeşilevler mah. 918 cadde no:10/A Yenimahalle/ ANKARA

Soykanlar Nakliyat

 

Ankara evden eve nakliyat firmamız, haftanın her günü evden eve taşıma ihtiyaçlarınız için hizmetinizdedir. Deneyimli, uzman bir kadro ile yıllardır faaliyet gösteren Ankara nakliye firmamız, mümkün olan en iyi fiyatlar ile kaliteli ve profesyonel bir ev taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Ankara nakliyat firmaları arasındaki konumunu kaliteli çalışmaları ile ön plana çıkaran firmamız, sizlere de profesyonel bir ev taşıma hizmeti sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Evden eve nakliyat firmamız en kaliteli ev taşıma hizmetini vermek için özen göstermekte ve böylece müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Eşyalarınızın güvenliğini profesyonel bir ambalajlama çalışması yaparak alan firmamız, siz değerli müşterilerine sorunsuz bir nakliye hizmeti sunmaktadır. Taşıma öncesi ambalajlanan eşyalarınız, asansörümüz kullanılarak kamyonumuza aktarılır. Nakliye hizmetlerimizde kullandığımız araçlar ise sadece ev eşyası taşımaya göre düzenlenmiş çelik kapalı kasalı evden eve nakliye kamyonlarından oluşmaktadır.

 

1998
Yılından Buyana
Yılların verdiği tecrübe ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

2015
Taşıma Hizmeti
Hemen hemen hergün gelen bütün müşteri taleplerini karşılıyoruz.

2000
Mutlu Müşteri
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha kaliteli hizmet veriyoruz.

Misyon / Vizyon

MİSYONUMUZ Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetler ile eşyalarınızı daha profesyonel olarak taşıyabilmektir.
VİZYONUMUZ Daha üstün teknoloji çalışmaları ile eşyalarınız mobil asansör ile daha üst segmentler de taşıyarak daha fazla müşteriye ulaşmaktır.

Profesyonel Hizmetler

Sunmakta olduğumuz hizmetler nelerdir ?

 

 Evden Eve Nakliyat
 Şehirler Arası Nakliyat
 Ankara Asansörlü Nakliyat
 Ankara Evden Eve Nakliyat

Daha Fazlası İçin İletişime Geçin

Hemen Ara