Ankara Evden Eve Nakliyat
Yeşilevler mah. 918 cadde no:10/A Yenimahalle/ ANKARA

 

Ankara nakliyat firmamız profesyonel ofis taşıma hizmetlerini yıllardır uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir. İş yeri ve ofis taşıma konusunda sektörde edindiği deneyimler ile başarılı şekilde faaliyet gösteren ofis taşıma firmamız, tüm eşyalarınızı en güvenli şekilde yeni iş yeri adresinize taşıyacaktır.

Ofis Taşımada Doğru Adres.

Taşıma öncesi ofisinize gelen ekspertiz elemanlarımız tüm eşyaları inceleyerek bir taşıma planı oluştururlar. Bu plan sayesinde taşınma işlemleri sırasında en az zaman kaybını yaşamanız ve eşyalarınızın emniyeti sağlanmaktadır.

İş yerinize gelen kadromuz her şeyden önce eşyalarınızın güvenliğini kaliteli bir ambalajlama çalışması ile sağlamaktadır. Her eşyanın türüne göre en uygun olacak ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır.

Ofisinizde demonte edilmesi gerekecek masa, vitrin, kitaplık, raf sistemleri gibi eşyalar uzman elemanlarımız tarafından itina ile sökülür ve çıkan her parça en iyi şekilde paketlenir. Bu sayede emniyeti alınan tüm eşyalarınız kamyonumuza aktarılır ve yeni adresinize taşınır. Yeni adresinizde montajı yapılması gereken eşyalar elemanlarımız tarafından tekrar monte edilerek taşıma işlemi tamamlanır.

img_divider

Hemen Ara